Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a neve?

Mi lehet ennek a neve?

Figyelt kérdés

Valami transzformátornak néz ki, de annyi kivezetése van, hogy gondolom más neve is van nem? A típusszáma le van kopva és ezért nem tudom eldönteni, hogy mi lehet!

kép:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 28. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell más nevének lenni, mindegy hány kivezetése van (legalább 4), attól még trafó az..

Valószínűleg a hálózati tápegységben van és annak a kapcsolóüzemű trafója, bár ezen a képen van ami ennek ellentmond. Csak az utolsó kicsit homályos képet lehet megjeleníteni.

2011. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen akkor jól gondoltam én is, csak annyi kivezetése volt, hogy nem vágtam hírtelen, de ha már ítt járunk, akkor nem tudod mi lehet, hogy rossz a tv, mert úgy kezdődött, hogy néztem nagyba a műsort, és egyszer csak se kép se hang, és csak el kezdett cirippolni, cikk-cikk-cikk-cikk és ezt addig csinálja amíg ki nem húzom a konnektorból, akárhányszor bedugom, mindig ezt csinálja, nézegettem én ott, mérni nem igazán tudom, mert nemrég behalt a multimérőm (piaci, gondolható) és nincs kiégve se IC, se tranyó, se kondi, bár neten olvasgattam, hogy a kondik általában beadják a kulcsot, és ki kell cserélni, de azok se púposak, és nem tudom mi lehet, néztem még fórumon, hogy vagy képvégfok tranzisztorcsere, vagy sorvégtrafó, de hát az többe kerül mint az egész tv XD! Nem tudom, hogy mit tegyek, mert van nekem itthon régi tv 1-2 de hát ki tudja, hogy jó lenne-e bele!

NA DE MIT TUDSZ ajánlani, mégis nagyjából te mire tippelnél?

2011. dec. 29. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!