Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A mobilon a gyárilag telepítet...

A mobilon a gyárilag telepített GOOGLE MAPS ingyenes, vagy fizetni kell érte? (Samsung S5230-am van)

Figyelt kérdés

A Samsungomra gyárilag rá van telepítve ugye a GOOGLE MAPS. És nem tudom, hogy ingyenes-e, vagy von-e le esetleg érte pénzt! Mert nem szeretnék pofára esni, hogy "hűű, haa, szupi, van a telómon ilyen, és hűű, haa, nincs pénz a kártyámon..." :O



Előre is köszönök MINDEN választ! :)


2011. dec. 29. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha használtál már életedben google térképet, akkor tudod, hogy a netről tölti le az adatokat, ergo az adatforgalomért fizetni kell. De erre elvileg az első használat előtt figylemeztetnie kell az alkalmazásnak is...
2011. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát végülis igaz, én is erre gondoltam. nomeg ki volt írva fenn az 'E' betű, szóval gondolom az jelzi, hogy fizus. de igazság szerint nem 100%-osan "normális" értelemben vett új teló, mert használtan kaptam, már vagy 3 éves. úgyhogy ki már nem írhatja...

azért köszönöm szépen! :)

2011. dec. 29. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az "E" betű nem azt jelenti, hogy a programért kell fizetned, hanem azt, hogy éppen van működő mobilnet kapcsolatod, amin ha van adatforgalom is, azért az adatforgalomért fizetni kell (díjcsomagtól függően persze).
2011. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Google Maps internetes alkalmazás(nem gps).Ebből tisztán látszik hogy az adatforgalomért fizetni kell minden esetben.

Az E betűnek ehhez nem sok köze van, nem azt jelenti hogy milyen tartalmat töltesz vagy használsz.

Az E betű azt jelenti hogy EDGE hálózatra jelentkezett fel a mobil, ha G betűt az pedig azt hogy Gprs hálózatra jelentkezett fel.

2011. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

óhh, most már értem... akkor az 'E' lényegében olyan, mint a (régebbi) Sonykon a földgömb... ergó csatlakozott a nethez...

de ez lényegében akkor is azt jelenti, hogy fizetek érte! :)

[de tényleg igazatok van, mert az egyik oszt.társamnak ugyanilyen telefonja van, csak T-Mobile-os és van ingyen facebookja. és akkor is kiteszi az 'E'-t, mivel internetre kapcsolódott. az már más kérdés, hogy ez esetében ingyenes :)


köszönöm a segítségeteket, most már nem vagyok (annyira :D ) tudatlan ;)

2011. dec. 29. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!