Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van nekem egy hq rc univers...

Van nekem egy hq rc univers 25 learning tipusu univerzális távirányítóm. Az a baj hogy nincs meg a kézikönyv, és nem tuduom hogy kell másolni egy másik távirányító kódjai. Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 00:06
 1/2 anonim válasza:

Hát a legtöbb ilyen távirányítón, van valamilyen automatikus keresés is. Próbálgasd, nekem másfajta van, de nálam úgy kell, hogy set gomb hosszan nyomva és várni míg aktiválódik az eszköz (villog egy led a távirányítón közben), akkor megnyomsz valamit és megáll.

Esetleg, próbáld beírni a tipus után a google-be, hogy manual, vagy users manual, esetleg használati utasítás.

2011. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nyugi ide én csak akkor szoktam felrakni kérdéseket ha már minden lehetőség befuccsol.De sajna nem találtam semmit,használati meg felveszett.Bár én nem az auto keresésre vok kíváncsi ha nem hogy, hogy tudom tanítani.
2011. dec. 31. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!