Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy LG tv-t hangoln...

NikyZ kérdése:

Hogy lehet egy LG tv-t hangolni ha fogja a digitális jelet?

Figyelt kérdés
Van egy tv-nk és nem fogja a jelet pedig 2012 van.

2012. jan. 1. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Miért kéne tovább hangolni, ha fogja a jelet, akkor már nézni kell. (Honnan tudod fogja, és honnan hogy digitális?

2. Mi köze a 2012-nek a digitális jel vételéhez?

(Digitális adás eddig is volt, a mai nappal ez ügyben nem változott semmi!)

2012. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
onnan tudom hogy fogja hogy mpeg-4 van benne, de nincs adás hiába néztük meg meg minden, nem talál semmilyen jelet...:(
2012. jan. 1. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam úgy digitálisak a csatornák,hogy kaptam a UPC-től egy media boxot!Hol van ez éeirva,hogy 2012.01.01-től fogható a digitális adás?
2012. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi van bedugva az antennacsatlakozójába?
2012. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát az van a világban hogy most lett bevezeteve a digitális jel (én ezt hallottam), ha a digitális jelet akarom fogni akkor is kell bedugni vmit?
2012. jan. 1. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm.. Igen, egy antennát!
2012. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha egy sima antennénk van a padláson és csak egy vége van de 2 tv-nk van, akkor megkell osztani? ha igen akkor azt hogy kell vagy milyen dugó vagy ilyesmi kell?
2012. jan. 2. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet osztani, ha elég nagy jelet szolgáltat az antenna.

De előbb ne ossz semmit, dugd be az egyik TV-be (csak UHF sávú antenna lehet jó, a VHF sávú, amelyet sokan használtak nem jó!), és ha jó állapotban van az antenna, akkor nézd meg, mit tudsz vele fogni.

Ha megy, akkor lehet venni UHF osztót, ahhoz való F dugókat, és meg lehet próbálni elosztani...

2012. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!