Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videókamera választásban ki...

Videókamera választásban ki tud hasznos tanácsokat, tippeket adni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy videókamerát, de eddig soha nem foglalkoztatott melyik a jó, miket kell szem előtt tartani! Aki jártas ebben, segítsen nekem, milyet érdemes venni, milyen paramétereket kell figyelni, milyet nem szabad... Árban a jó középkategóriás jöhet szóba.

A család kis életének megörökítése lenne a cél, semmi extra dolog...


Segítségeteket előre is köszönöm!


2012. jan. 1. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt ilyenem de tudok egy smást elmondom én milyen vennék.

Mindeképp olyant ami legalább full hd ban rögzít azthiszem ez már a középkategóriában sem nagy szám.

Videózás közbeni folymatos autofókusz legyen benne így mindíg igazodni fog az élesség a messzebb ill kozelebb eső tárgyakhoz.

Legyen benne optikai képstabilizátor ezzel kiszúri a gép az ember kezének remegsét és visszanézve sokkal nagyobb élmény lesz nem pedig egy állandóan remegő izgő mozgó valami.

Mindeképp sd vagy mikro sd kártya kelljen bele és raknék bele egy legalább 32Gb osat. röviden ennyi én ezekre figyelnék ha vásárolnék ilyent.

2012. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!