Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hatásfokúak, mekkora...

Milyen hatásfokúak, mekkora látószögűek a térfigyelő kamerák?

Figyelt kérdés
Van-e lehetőség 3D-hatásút beszerezni hasonlót mint pl. amivel a NORC készítette a felvételeket ?
2012. jan. 2. 14:55
 1/5 norberto79 ***** válasza:
Hogy jön ide a térfigyelő kamera? Hatásfok- azaz felbontás vagy zoom vagy mi? Látószög 45-60-90, vagy ha forgatható akkor teljes körben.
2012. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tisztelt Egyetlen Eddigi Válaszadóm!

Köszönöm a választ és a rám szánt időt bár a "nesze semmi fogd meg jól" kategóriába sorolnám.

LAIKUS vagyok de a fantáziám elbírná,hogy a térfigyelő ne úgy tudjon 360 fokot,hogy egy kamerát körbeforgatnak netán négy 90 fokot befogót négy irányba állítanak és azok képeit összemontírozzák.

Speciális kamerát keresek, 3D hatást elérendő.

Pl.: [link]

A legjobbakat!

2012. jan. 13. 22:05
 3/5 norberto79 ***** válasza:
Sorry, hááát, a google utójával már biztosan tallákoztál, ugye láttad milyen technika van rajt. Ilyen részletgezdag nagyfelbotnású képeket csak több kamerával lehetséges, azon pedig van jó sok, és majd utolag feldolgozzák egy képpé. Fizikai akadályai vannak tehát maga a kamera objektív nem képes nagyobb látószögre mert a szélek egyre torzulnak, max 112' amit láttam, de szereltem már fel halszem optikás kamerát az lát 360' fokba de nem ad élvezhető képet, de azért nézd meg.
2012. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönet érte.

Azt hiszem a "halszem optika" amit górcső alá veszek.

Biztonsági kamerában gondolkodom,nem lényeg a HD minőség ...

Jó hétvégét!

:p))

2012. jan. 14. 15:38
 5/5 norberto79 ***** válasza:
2012. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!