Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigi 2500Ft-ért?

Elektromos cigi 2500Ft-ért?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék e-cigit, csak nem tudom, hogy elsőnek olcsóbbikat vegyek-e, vagy drágát. A 2500Ft-os is sokáig bírja, vagy nagyon gagyi?? Köszönöm
2012. jan. 2. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lazán, minden ismerősöm az á zsiába vette és semmi gondjuk vele, 10 db patron még volt is mellé. Én is szívtam egy ideig, tökre ugyanaz mint a marhadrága.
2012. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én a vaterán néztem. Nem tudod véletlenül, hogy az ázsiában mennyi?
2012. jan. 2. 19:40
 3/4 anonim válasza:

Nem éri meg.


[link]


Ez a szett tartós.


500ml folyadék bele 20.000, ha 1ml/nappal szívod értelemszerűen több mint 1 évig kitart

2012. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyon gagyi.

Hidd el, sok ismerősöm erőlködik az olcsóval, de nem megy nekik. Viszont van pár akik "befektettek" és normálisat vettek. Nem olcsón, de normálisat.

(Párom, sógorom és én is elektromos cigit szívunk, mindannyian ugyanonnan rendeltünk.)

www.ecigi.shop.hu


Itt nézz ki magadnak egy szettet, rendelj mellé lötyit, vagy innen az oldalról, vagy:

www.eliquid.hu

innen.

Én a cigimnek ezt vettem:

[link]

páromnak is ezt, és nekünk sikerült vele!!!

Én folyadékot inkább a liquidről rendelek...

A döntés a tiéd, de ne felejtsd el, hogy néha megéri nem fukarkodni.

2012. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!