Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom a fényképezőgépemrő...

Hogy tudom a fényképezőgépemről feltölteni a képeket a gépre?

Figyelt kérdés
Kiválasztani a fotokat nem tudom hogy kell, és rámentem arra, hogy all image és nem tölti fel. Légyszi segítsetek! canon powershot a510
2012. jan. 3. 12:08
 1/3 Antimod ***** válasza:

Először is: hogyan csatlakoztattad a gépedet? USB-s kábel? Vagy direkben olvasod a memóriakártyát? (Utóbbi lehetőséget válaszd, ha lehet, mert külön meghajtóként láthatod a kártyát, és pillanatok alatt átpakolhatod a kívánt fájlokat.)


Másodszor: milyen oprendszer? Windows?

2012. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
usb, windows
2012. jan. 3. 13:15
 3/3 Antimod ***** válasza:
Windows fényképvarázsló (vagy mi a szösz a neve) nem jó? Kilistázza a képeket bélyegképekben, alapból az összes be van jelölve, csak tallózni kell egy célmappát, és az OK-val már mennek is oda.
2012. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!