Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van, aki hozzá tud férni a...

Van, aki hozzá tud férni a számítógépem adataihoz?

Figyelt kérdés

Lehet valamilyen összeköttetés 2 gép között (amik 200 km-re vannak egymástól), ami be tud hatolni az egyikbe, és a dokumentumaihoz, képeihez, esetleg mailjeihez hozzá tud férni? Az esetlegesen hozzáférő személy használta régebben a gépemet, el tudott rajta valami olyat helyezni, hogy bele tudjon mászni akár messziről is?

köszönöm


2012. jan. 4. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, simán.

Nekem a családban és ismerősök között kb 12 géphez van így hozzáférésem, természetesen a tudtukkal.

Különböző országokban lévőek gépét is el tudom érni, olyanokét akiknek szükséges a gép rendben tartásához külső segítség.

Tudom mikor van bekapcsolva, mi fut rajta, indíthatok alkalmazást, másolhatok, megnyithatok dolgokat.

Ha ez mond valamit akkor adminisztrátori jogot adva magamnak ugyanazt megtehetem amit a gép előtt ülve.

Ha a hardver támogatja, távoltól be is kapcsolhatom a gépet.


Pl a tesóm Kanadában van, tegnap az ő gépén telepítettem alkalmazásokat amire szüksége volt.

2012. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van ahogy az elsőke leírta,ha be van dugva a gépedbe az internet madzag (vagy wifis router) akkor elvileg az internetről bárki turkálhat a te gépedben
2012. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És ezt hogy lehet megakadályozni, vagy letiltani, vagy ilyesmi? Csak interneten férhet hozzá?

Látszik valahol, ha más is használja a gépem?

2012. jan. 4. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

És ezt hogy lehet megakadályozni, vagy letiltani, vagy ilyesmi?

-igazából csak nehezen,nagyon kell már érteni hozzá

Csak interneten férhet hozzá?

-persze

Látszik valahol, ha más is használja a gépem?

-hát apró jelei lehetnek,de általában nem látszik

2012. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!