Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a baja a nyomtatómnak?

Mi a baja a nyomtatómnak?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy telepítem a nyomtató CD-jét/programját, addig minden oké. De mikor nyomtatni akarom, a gép nem veszi észre a nyomtatót, mert narancssárgán villog azthiszem 5-öt, és utána egyet citromsárgán, és így tovébb. Neten hiába keresek rá, nem találok semmit.amúgy se XP-n se 7-tel nem működik. Mi a baja? egyébként Canon i500 vagy fordítva. (nem tudom fejből, és most el van dobozolva :D)
2012. jan. 4. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a fedele nem zár vagy valamelyik patron nincs a helyén, esetleg beszáradt.
2012. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendesen le van zárva, a patronok a helyükön, beszáradva meg nincsenek, de a múltkor kipróbáltam újjal, és azzal sem jó
2012. jan. 4. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt:

Megfogod a nyomtatót, fel fordítod fejjel lefelé és erősen megrázod közben ütegedet oldalról.Nekem néha kiesik egy toll, vagy pár dolog belőle!

2012. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi :D
2012. jan. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!