Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az iPad 2-mre...

Hogyan tudom az iPad 2-mre telepíteni az Android 4. 0 Ice Cream Sandwich (ICS) -et?

Figyelt kérdés
Szeretném telepíteni az iPad 2-re az Android 4.0-t, de teljes értékben tehát nem ilyen virtual boxokkal meg mit tudom én mivel hanem egyedüli rendszerként. Ha ezt lehetséges is megcsinálni akkor utána, hogyan tudom visszarakni az eredeti iOS-t?
2012. jan. 4. 19:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Miért is?
2012. jan. 4. 19:45
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.


OFF:

LOL. Átgondoltad a kérdésed mielőtt kiírtad?

2012. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, miért, mi a probléma?
2012. jan. 4. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
DE MÉG NINCSEN 4.0
2012. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy ilyen mélységeben nem lehet belenyúlni az iPadekbe.


Kicsit nézz körül a neten.

2012. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy 4.0 még nincsen

3.7

2012. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelen esetben az, hogy 4.0 pillanatnyilag elérhető e lényegtelen, mivel se azt, se másik Androidot nem lehet ilyen módon iPadre rakni.
2012. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gugu Gabor ***** válasza:
szerintem a dreamboard körül nézelődj.. szifonra legalábbis ha jól emlékszem van android téma
2012. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy szifonra van android téma, vagy valódi android rendszer fut rajta, nagyon nem ugyanaz. A másik, hogy nem tudom, mikor vetted az ipadot, de az árából több hasonló tudású alapból android rendszert futtató tabot vehettél volna. És az apple termékeknek pont az a lényege, hogy a lehető legminimálisabban enged csak beavatkozni a rendszerébe. Ezzel védekezik a meghibásodások és a "júzer error" jelenséggel szemben.
2012. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
90.000 ért (nem használtan) vettük tavaly Augusztusban, akkor még nem jött be annyira az android de ez az ICS jónak tűnik, meg mivel most kezdek programozni jobban jönne az Android mint az iOS.
2012. jan. 6. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!