Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a számológépemet...

Hogyan tudom a számológépemet Radián módba váltani?

Figyelt kérdés

Van egy CASIO FX-220Plus számológépem, de nem tudom hogy kell radián módba váltani. Ha megnyomom a shiftet, és az Ans-et akkor elvileg ki tudom választani, hogy milyen módba legyen, de ha megnyomom utánna a 2-es gombot (mert ez a RAD) akkor annyit csinál, hogy a sor elejére tesz egy 'r' betűt, de nem vált át DEG-ből RAD-ba.

Itt egy kép is a számlógépről:

[link]


2012. jan. 7. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Mode gombot nyomd amíg nem lesz hasonló a kijelzőn.
2012. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A képet én fényképeztem, az a saját számológépem. Addig elő tudom hozni, de ha megnyomom a 2-es gombot, nem vált át radiánba, csak a sor elejére tesz egy 'r' betűt.
2012. jan. 7. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
De azt írtad, hogy a shiftet és az Ans-t nyomod, de ne ezeket nyomd, hanem alaphelyzetben a jobb fenti MODE gombot
2012. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, tényleg! Köszi szépen!
2012. jan. 7. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!