Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meg tudná nekem valaki mondani...

Adam934 kérdése:

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet a telefonnak megnézni a fizikai címét?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos mert az egyetemen a könyvtárban regisztráltatni kell a gépet ha rá akarsz kapcsolódni a wi-fi-re. A laptopommal már megcsináltam annyit kellett csinálni, hogy a parancssorba begépeltem egy parancsot és kidobta ami kell. De androidon ezt hogy tudom megcsinálni? Egyáltalán meg tudom nézni?
2012. jan. 7. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az IMEI száma kell.
2012. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az IMEI kell, hanem a MAC-címe.

Beállítások - A telefonról - Állapot - Wi-Fi eszköz MAC-címe.

2012. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudom de itt van egy link itt ellenőrizzétek le... [link] Köszi szépen majd ezekkel a számokkal megpróbálom :)))
2012. jan. 13. 19:54
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Csatlakozol egy Wi-Fi router -hez, és megnézed annak a menürendszerében (DHCP client list néven van általában).
2012. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!