Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem hogy 17...

Az lenne a kerdesem hogy 17 evesen,10 es kozepiskolai diakkent mennyi eselyem lehet hogy belevagjak es valamint meg is tanuljak a Java nyelvbol ha ezt a konyvet hasznalom: Agyhullám : Java (e-book)?

Figyelt kérdés
Kiegeszites:matek info intenziv angol profilu az osztalyom es tanuljuk a pascalt.Iden meg lassan haladunk(csak a vektoroknal vagyunk) de 11tol majd rakapcsolunkrendesen.
2012. jan. 13. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj mailt, küldök egyetemi jegyzeteket. Az elég alapos, bár jó volna némi OO tapasztalat.
2012. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szilard.gyepesi@freemail.hu
2012. jan. 17. 15:19
 3/4 anonim válasza:
Én 11 évesen tanulok Java -t. Ha nekem van neked is.
2012. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:)

Azota mar haladtam benne egy kicsit :)

De neked minden elismeresem...Nem tudodm a a suliban nem kezdtuk volna el az alapokat milyen lenne..

2012. júl. 3. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!