Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebay-ről lehet rendelni...

Ebay-ről lehet rendelni Magyarországra készülékeket?

Figyelt kérdés

Példáult hangfalat vagy erősítőt....

Ha igen akkor hogyan ?


2012. jan. 15. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt szerintem korrekt választ találsz:


[link]

2012. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne bántódj meg kérlek, de a linket megtalálni, s ide beilleszteni kevesebb időbe telt, mint a kérdésedet elolvasni.
2012. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

És mennyiért szállitják kb ki a cuccokat annyi mint vaterán ?

2012. jan. 15. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Kiírja a szállítási költséget is. A rendes ebay.com oldal egyébként praktikusabb, ha tudsz valamennyire angolul. Ott is szállítási költséggel együtt kalkulál. Eu-n kívüli országból rendelés esetén áfát kell fizetned, ez többletköltség.

Én csak egyszer rendeltem, nagy tapasztalatom nem volt. Ha úgy vesszük, nem is érte volna, meg, csak itthon nem lehetett kapni. Az áru német eladótól jött, a termék 2400 Ft volt, a szállítási költség címre kikézbesítve 1600 Ft.

2012. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt 1 példa


[link]

2012. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm.

régebben szétnéztem akkor sokkal olcsobb volt minden meg voltak használt cuccok is de most mért nincsennek ? :S

2012. jan. 16. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
ebay-ről sok mindent lehet rendelni,de áfával is olcsobb mint magyarországon
2021. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!