Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen internet lehetőség van...

Milyen internet lehetőség van vidéken, kis létszámú városkában? Melyik lehet a legjobb választás? Az 1mb-os nettel nem vagyok megelégedve

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:

" Az 1mb-os nettel nem vagyok megelégedve "


akkor ezek szerint van már neted egy 1 megás és ennél nagyobbat szeretnél,hol laksz ?

2012. jan. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szinte mindenhol lehet mindenfélét. Érdeklődj a szolgáltatóknál vezetékes, rádiós stb net. Mobil esetleg. Már a tanyára is bekötik, nemhogy kisvárosba. Szal hajrá.
2012. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Beírod a pontos címet és kiadja, hogy mi érhető el.

2012. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, 1 mb-os netem van

Az Alföldön lakok, címet nem szeretnék kiírni

köszi

2012. jan. 16. 09:36
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, 1 mb-os netem van

Az Alföldön lakok, címet nem szeretnék kiírni

köszi


jah, és még valami

egyszer próbáltam átváltani netet, de a szolgáltató szinte nem enged el, erre nem tud valaki megoldást? egyszer írtunk nekik levelet, meg betelefonáltunk, de semmi

beszéltünk a thomesokkal, hogy szünetmentesen átváltanak, de telefonon azt mondták, hogy nem lehet, amíg meg nem szüntetem az adsl-t, ami bonyolultabb, mivel a vezetékes telefon is arról megy, de azt viszont már átváltotta a vezetékest a thome, azt hiszem, és nem tudom, hogy hogyan kellene megcsinálni, hogy elengedjen az adsl, vagy fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem

2012. jan. 16. 09:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs hűség szerződésed, akkor fel kell mondani az elfizetést!

Aztán keress egy szolgáltatót, aki neked a legközelebb van!Ott igényelhetsz telefont, netet és kábel TV-t is!Ezek a kombi csomagok mindig kedvezményesebb áru, mint ha a külön vennél meg mindent.Nekem TARR-os van.Telefon 1.-/hó, (

Kapcsolási díj

0 Ft


Csúcsidő

Cs. kívül

Hálózaton belül

0 Ft

0 Ft

Helyi (hálózaton kívül)

7,5 Ft

3,33 Ft

Távolsági (hálózaton kívül)

15,2 Ft

7,2 Ft

Pannon GSM

45,83 Ft

27,5 Ft

T-mobile

45,83 Ft

27,5 Ft

Vodafone

45,83 Ft

37,5 Ft

) a fullos TV, meg a 10 Megás net tíz ezer párszáz forint!

A "matávnál" meg évezredekkel ezelőtt 3-4 ezer volt csak a telefon+ a csicsergés díja!!!

2012. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Igen, 1 mb-os netem van

Az Alföldön lakok, címet nem szeretnék kiírni

köszi "


Ne is ide írd be a címed, hanem a szelessav.hu keresőjébe...

2012. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hiába mondom fel az előfizetést, a csekket továbbra is küldik
2012. jan. 16. 21:23
 9/10 gergoap ***** válasza:
Személyesen kell bemenni és lemondani, az a legtisztább!
2012. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ja

csak baromi messze van Pest, ha egyáltalán ott van a központjuk, amit szinte biztos

2012. jan. 17. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!