Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki teljese...

Van olyan, hogy valaki teljesen hülye az elektronikához? Vagy jó tanárral és gyakorlattal bárki meg tudja tanulni?

Figyelt kérdés
elektronikát tanultam, azon végeztem szakközépben, de annyira nem megy, hogy az leírhatatlan. Kiegészítem azzal, hogy középsuliban nulla volt a gyakorlat, csak elmélettel tömtek. ha újra kezdeném meg lehetne tanulni, vagy inkább hagyjam a francba?
2012. jan. 19. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz hozzá javaslom hogy kezd 0 ról tehát elmélettel plusz gyakorlattal. Én is tanultam műszakit és csak nagyon keveset értek hozzá, az elméletét szinte már elfelejtettem sosem használtam.
2012. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy befejezem a mostani tanfolyamom, és majd meló mellett el megyek egy OKJ elektronikai tanfolyamra
2012. jan. 19. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az elméletet megtanultad, akkor csak gyakorlatot kellene szerezned. Szerezz be pár szerszámot, rakjál össze egyszerű áramköröket, aztán bővítsd, stb. Természetesen először csak elemes valamit, később majd komolyabbat is.
2012. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!