Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet venni újratölthetős...

Hol lehet venni újratölthetős elemet (akkut)?

Figyelt kérdés
Fényképezőgépbe kellene. Valamint hogy tényleg igaz hogy 2 évet is kibírnak? Ha igen akkor milyen intenzív használattal. Mert régen úgytudom hogy olyan volt hogy 3-5 töltésnél többet nem bírt vagy mi. Valamint milyet vegyek bele. (Fuji Finepix AX200)
2012. jan. 27. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Millió helyen, millió félét, nagyon eltérő áron.


Én Eneloop-ot vettem (szintén Finepixbe), viszonylag drága, de észrevehetően jobb, mint amiket azelőtt használtam. (Vaterán vettem)

2012. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Műszaki boltokban kapsz.

Újabban létezik olyan (pl:GP Recyko, Sony CycleEnergy)ami elem tulajdonságokkal bír, tehát nem kell teljesen lemeríteni, bármikor rátölthetsz, és ha töltött állapotban elteszed akkor sem merül le az állásban. Ilyet érdemes venni fényképezőhöz is. Ebből is létezik kisebb-nagyobb kapacitású. Kb. 1000Ft darabja. Hogy hány évig "élnek" azt egyelőre nem lehet tudni, mert újdonságnak számít a piacon.

2012. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!