Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a riasztóval?

Mi lehet a probléma a riasztóval?

Figyelt kérdés

Az üzletemben DSC 1565 2P típusú riasztórendszer működik. A rendszert jómagam telepítettem, és programoztam fel.

Tökéletesen működik, egy dolgot kivéve.

Beállítottam, este 18:30-ra az automatikus élesítést. Este kivártam, tökéletes működik, elkezd figyelmeztetni, 1 perc múlva elhallgat, piros világít, élesedett. tökéletes. De következő nap, már nem csinálja meg, és kóddal élesítettem, ahogy kell. de rá egy napra, viszont nappal valamikor 10 óra felé, kezdett el sípolni, hogy élesedni fog, kiütöttem, másnap pedig olyan háromnegyed 12 felé. lehet hogy nem tudja követni az órát? mit tegyek? hiába állítom be újra az órát, akkor sem lesz jó. olyan, mint ha nem tudná követni az órát, és késne az belső órája.Mit tegyek? tápelvételes reset 20 másodpercre és utána vissza a táp? Előre is köszi a segítséget!!!!


2012. jan. 29. 11:35
 1/5 fúróferkó ***** válasza:

Van az elektronikának belső rendszer akkuja,a memória életben tartására szokták alkalmazni.

Ha van ,ott lesz a gond cserélni kell.

2012. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! Megpróbálom hogy így sikerül-e.
2012. jan. 29. 17:35
 3/5 norberto79 ***** válasza:
Csak rakd át az AC ről belső kristályra az időt. Esetleg ellenőrizd az auto élesítés ismétlés beállításait.
2012. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de egy le működik. utolsó válaszoló, megpróbálom átállítani belső kristályra, megnézem a programlapban hogy hol kell, mert tudom hogy át leteh állítani, mert láttam valahol, nem tudom hogy hányas cím alatt kell. paradox esprit 728 ultrában azt tudom, hogy nem lehet. de ennél igen. akkor megpróbálom ezt. köszi!!!!
2012. febr. 5. 13:00
 5/5 norberto79 ***** válasza:
701-es szekcio, és még érdemes 24 órásra állítani az óráját. Akku hiba nem okoz ilyet.
2012. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!