Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Blu-ray filmet átlehet konvert...

Blu-ray filmet átlehet konvertálni asztali dvdhez?

Figyelt kérdés
sürgős lenne, nem vagyok informatikus zseni, szóval valami egyszerűbb konvertáló programot ha tudtok ajánljatok!
2012. jan. 29. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Át lehet, de akkor elveszíti minden plusz "információját", amitől BR. Egyszerűbb ha letöltöd DVD változatban.
2012. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, ez idáig nekem is leesett, de sajnálatos módon az összes tárhelyről le lett szedve minden info ( nem tudom mennyire vagy képben ezzel kapcs) igy örülök hogy ezt le tudtam szedni ( amugy egy nagyon régi, 30 éves filmről van szó, ha meg tudtam volna szerezni boltban megvenném)


szóval továbbra is várok egy program ajánlást, mert nem vagyok képben ezzel kapcsolatban, köszi

2012. jan. 29. 14:33
 3/3 gergoap ***** válasza:

Én ezt használom mindenféle konvertáláshoz, igaz Blue-ray-t még nem próbáltam.

[link]

2012. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!