Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ügyes barkácsolók figyelem!...

Ügyes barkácsolók figyelem! Na? :D

Figyelt kérdés

Előre elmondom, hogy nem ide írom ki elősör ezt a kérdést, de arra nem válaszoltak. És mivel ebben van egy lámpaszerűség, amit nem tudok megcsinálni, ki szeretném kérni a tanácsotokat!

És igen, nem teljesen az elektronikára vonatkozik, szóval legyetek elrugaszkodva ettől, mert ez egy bonyolult szerkentyű lesz:D

Ezt az ajándékot szeretném megcsinálni mindenféleképpen, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá:

http://www.youtube.com/watch?v=KuUaRQnrDN4&feature=related


Mellesleg nem tudok olyan áramkört csinálni, de az még a kisebbik gond.

Össze kéne szedni, hogy milyen anyagokból lehet megcsinálni ezt az egészet. Aztán mit és hogyan csináljak, mert eddig ilyet még nem csináltam...

Végül remélem sikerül itt kihívásokat szerető emberek érdeklődését felkeltenem, akik tudnak nekem segíteni!


Előre is köszönök minden választ, ami segít, egy kicsit is :D



2012. jan. 31. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:

Wtf

Ez egy extrém karkötő xD

Hol látsz te ilyet a ben10-ben?:'D

(miazaben10?)

2012. jan. 31. 14:38
 2/6 anonim válasza:

Az előző kommenthez csak annyit fűznék hozzá, hogy mindenkit más érdekel. Nem tudom, miért kell leszólni azt, ha valaki az ilyeneket szereti.

És most a válaszom. Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne megcsinálni. De valamit azért próbálok írni. Hátha segít.. :D A karkötő alapja gondolom valami bőr, de igazából az egésznek az a legegyszerűbb része, szóval ezt hagyjuk. Esetleg azt a világítós izét valami biciklilámpa-szerűséggel lehetne helyettesíteni. Lehet, hogy hülyeség, de a tüskék akár szépen lefaragott, befestett fadarabok is lehetnének. Most így ennyit tudtam.. :D (Vagy még annyi, hogy festés után befested átlátszó körömlakkal az egészet, hogy szép fényes legyen. :D)

2012. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Megint én vagyok. Tehát. Megnéztem deviantARTon ezt a valamit, és a készítő csávó azt írta, hogy kartonból csinálta a nagy részét. :D
2012. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval kartonból...

Az úgy még menne, de úgy látom hogy meg kell tanulnom áramkört készíteni .___.

Mert a Világítás miatt akarom megcsinálni, hogy este tudjak menően rohangálni a házban vele :D

2012. febr. 4. 11:13
 5/6 anonim válasza:

xD Hát az nagyon jó. xDD

Azért sok szerencsét, remélem, sikerül megvalósítanod. :) :D


(Ezer százalék, hogy vannak a neten olyan videók/leírások, amik alapján simán össze lehet hozni egy egyszerűbb áramkört. Nem hiszem, hogy olyan nagyon bonyolultak lennének.. :))

2012. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gugu Gabor ***** válasza:
A vilagitas resze annyira nem veszes szerintem a vIdeoba csak beleneztem ott annyit lattam hogy siman vilagit igazabol egy led es valamivel szerintem meg lehet oldani egy ket szaz forintos koltseg
2012. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!