Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok egy olyan lánynak, aki főként netezésre, skypolásra használná?

Figyelt kérdés

Külföldre költözöm egy évre, arra kellene, h a kapcsolatot tudjam tartani a családommal, itthoniakkal.

Ezenkívül másra nem nagyon használnám, filmeket neten szoktam nézni, max pár képet tárolnék még rajta.


2012. febr. 1. 09:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jha, és a lehető legolcsóbban. De használtat nem szeretnék venni.
2012. febr. 1. 09:07
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

hát én mindenképpen színeset vennék,zöldet,vagy rózsaszint,esetleg sárgát,

azonkívül még szerintem az lényeges,hogy a képernyője 15 collnál kisebb ne legyen,az összes többi tulajdonsága pedig neked lényegtelen,mert netezésre ,skypra minden lapi jó

2012. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis netbookot. 50 ezerért már van az arukereso.hu-n, de szerintem ha utánajársz, még olcsóbban is lehet kapni.


Nekem van egy nagyobb, 15 colos laptopom, abból a meggondolásból, hogy minél kisebb legyen, de azért mégse annyira, hogy ne lássak rajta semmit. Most elromlott, kaptam kölcsön egy pici netbookot. Két nap kellett, hogy megszokjam, hogy ilyen kicsi :)

Azért is jó a netbook, mert a tabletek terjedésével most már leáldozban van neki, ezért sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni. Épp ezért azt is ajánlom, hogy minél később vedd meg, ha csak három hónap múlva utazol, akkor akkor, mert valószínűleg még csökkenni fognak az áraik addig.

2012. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre valóban bármelyik jó, akár a 6-8 évvel ezelőtti tipusok is.
2012. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem "cuki-muki kis pláza pics@" vagyok kedves első válaszoló, de tény, h semennyire nem értek az elektronikus kütyükhöz. De köszönöm a hasznos válaszod.

A a többiektől kérdezem, h milyen márkájút érdemes venni? És akkor egy notebook is tökéletes lenne erre a célra?

2012. febr. 1. 09:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszed ,hogy a kérdésedre tud valaki is jó választ adni ? Jelenleg nálunk lehet kapni Packard Bell,Compaq, Acer, Benq, Lenovo,Asus,Fujitsu,Alienware,Toshiba,Samsung,Apple ,HP,Dell,Sony,Msi,Gigabyte,Siemens,Albacomp,stb laptopokat és kb mindegyik előbb felsoroltból van vagy 50 típus,azaz kb hétszáz (700 ) féle . Még kimondani is sok ,nem hogy ismerni mindet . Senki nem ismeri mind a 700 gépet ,így senki sem tud köztük egy helyes sorrendet fölállítani,ahhoz túl nagy ez a választék.
2012. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondj egy árat, amit rászánnál.
2012. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Max 80.000
2012. febr. 1. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Új laptop/notebook nem igazán lesz 80ért. Kb 90-től kezdődnek az újak. Max valahol valami eldugott helyen egy el nem adott régi lap top lehetne ennyiért, de egyelőre nem találtam. Használtban biztos nem gondolkozol ? Mert 80ért használtat már elég tisztességeset lehetne kapni. Vagy esetleg netbook? Az is van már 80-ért.
2012. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem linkelni néhányat? A használtban sajnos nem bízom :( Netbook? Pontosan mire gondolsz?
2012. febr. 1. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!