Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha én a robogómra szeretnék...

Ha én a robogómra szeretnék ilyesmi neoncsővet venni mint ami a linken van akkor mitt kell rajta csinálnom vagy lehet olyat felrakni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
minden féle képpen azt ajánlom hogy autós boltba vedd meg a neont ott és kültérit vegyél mert az erősített anyagból van ebből is van olyan ami sima 12v al megy meg ami 12v os de fényvezérlős ez azért jó mert tudod állítani a cső érzékenységét tehát zenére villog de szerintem neked egy sima 12v os kell lehet sok fajta méretben kapni csak figyelj a + és a - ra mert nem mindegy hogy hogy kötöd be ha fordítva kötöd akkor nem fog világítani
2012. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vízálló legyen:)
2012. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz kössz ott kb mennyibe kerül??
2012. febr. 9. 15:51
 4/4 A kérdező kommentje:
valami oldalt is tudtok linkelni ahonnan tudok rendelni
2012. febr. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!