Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megmérni multimét...

Hogyan tudom megmérni multiméterrel, hogy hány Amperrel tolt az akkutolto?

Figyelt kérdés
vettem egy akkutoltot,de nem mutatja,mekkora Amperrel tolt,a leírásban ugyan szerepel,hogy fokozatosan csokken,ahogy toltodik fel az akku,meg hogy aztán átkapcsol csepptoltésre,de én azért inkább átmérném. Nem szeretném ha VALAMI GALIBáT CSINáLNA NEKEM.
2012. febr. 6. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom Neked milyen multid van, de szokott rajtuk lenni egy olyan állás hogy 20A, külön dugóhely van rá, na oda kell kapcsolni és a multi vezetékeit sorba kötni a töltővezetékkel.

Mondjuk a fekete megy a töltőről az akku - ra, a jövő pirosat kötöd a multi feketéjéhez, a multi pirosát teszed az akku + sarujára..

Aztán leolvasod...

2012. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!