Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék Millenium...

Segítséget kérnék Millenium MN 9313 időjárás állomással kapcsolatban. Minap azzal próbálkoztam, hogy a Nokia telefontöltő 3,7V-os áramával próbálkoztam. Minden jel egyszerre látszott változtathatatlanul! Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Akkukat visszarakva csak a háttérvilágítás működött. Egyéb jelet nem sikerült elővarázsolni.

Mi lehet a baj?

Hol lehet javíttatni?

Köszönöm türelmüket


2012. febr. 9. 17:11
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kisütötted az állomást, vagy legalábbis a kijelzőt. A töltőnek sokkal nagyobb árama van, mint 2db 1,5V-os elemnek. Nem hiszem, hogy lehet javíttatni, ráadásul kérdés hogy érdemes e. Nekem is ilyen készülékem van, de lehet hasonló árfekvésben találni, megegyező tulajdonságú készüléket. Múltkor 5-6 ezerért láttam olyat, amelyik rádión keresztül veszi az óra jelet (nagyon pontos) és rögzíti a minimum, és maximum értékeket, amik ugye ebből a készülékből hiányoznak. Szerintem érdemes ilyesmit venni. Minden jót!
2012. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!