Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 220w áramvezetéket forrasztott...

220w áramvezetéket forrasztottam ki és be! Mindegy milyen forrasztási hozaganyagot használok az újraforrasztásnál? Mindegy mennyit? Mekkora az a távolság aminél ívethúz?

Figyelt kérdés

Hangszóró földeletlen kábel!

Hogy kössem be a földelést? Blankolt konektor kábel!



2012. febr. 11. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Na még egyszer...fussál neki ennek a kérdésnek.
2012. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kib@szottul zavaros amit írtál, hogy egyáltalán mit is akarsz. Próbáld egy kicsit átfogalmazni :)
2012. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tényleg igazad van kicsit zavart voltam mert majdnem agyonvert az áram!

Áramvezetéknél milyen cinket használjak? Mekkora távolságnál húz ívet az áramvezeték?

Talán érthetőbb!

2012. febr. 11. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha forrasztani akarsz, akkor rézvezeték esetén a rendes gyantás forrasztóón pont jó. Még vasat is meg lehet forrasztani ónnal (acélt már nem nagyon), alut meg egyáltalán nem.

Az agyoncsapós meg az ívhúzós rész továbbra is fehér folt, ezek szerint 220 voltos cuccot tuningolsz. Lehet, hogy nem sokáig fogsz ide írkálni?

2012. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eggyenlőre működik! Szaktudás nuku! Szerintem jól összehoztam! De meddig élek még?
2012. febr. 11. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Örökéletű leszel papa :)
2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!