Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Hogyan tudom...

Mi lehet a gond? Hogyan tudom orvosolni, elhárítani a problémát? (lehetőség szerint egy újabb láda sör nélkül). A számítógépekhez felhasználói szinten értek, oprendszer újratelepítéseket csináltam már számtalanszor.

Figyelt kérdés

Mio Moov M400 GPS-navigációs készülékemen(pontosabban nem az enyém,a szüleimé,de én szoktam kezelni,mert anyuék nem értenek hozzá) a gyári szoftverem mellé felrakták nekem (egy nagyon profi, informatikus ismerősöm, egy láda sörért) a gyári semmirevaló szoftver mellé a NavIgo profi gps szoftvert. Egy ideje azonban a szoftver megsérülhetett, vagy én nem tudom, mert nem adja fel a kilépés gombot (a szoftverből való kilépését).


Amúgy pedig GPS-szoftvert még soha nem telepítettem újra.Hogyan kell? Elmagyarázná valaki,aki ért hozzá? Hálásan köszönöm.


2012. febr. 13. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,tudom,szakember kellene,ilyen papolással kérek mindenkit,ne jöjjön,de pénzem most nincs,szegény vagyok,munkanélküli(nem azért,mert az olyan jó,hanem mert nem találok...fizikai munkát pedig egészségügyi okokból[kiskori agyműtétek hosszú-hosszú sora] nem végezhetek,és mivel nincs pénzem,ha meg lehet oldani a problémát pénzdugdosás és láda sör nélkül,akkor inkább spórolok,ráfordítok 2-3 órát és megoldom magam.A baj csak az,hogy fogalmam sincs,mi a megoldás.A szoftvert már a-tól z-ig átnéztem,nem találtam semmit ezzel kapcsolatban.
2012. febr. 13. 18:34
 2/4 anonim válasza:

Letöltöd a IGO8 on Mio Moov ot.

Letörlöd a Gps sd kártyájárol azt ami rajta van.

Majd felmásolod az sd kártyára a IGO8 on Mio Moov mappában lévő fájlokat. Majd az Igo 8 nevű mappába a content nevű mappábol törölj ki minden fájlt!

És készen vagy.

2012. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. febr. 13. 21:02
 4/4 anonim válasza:
nem vok szakember am csak 15 éves vok xD
2012. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!