Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mért akadozik a film a Tv-n?

Mért akadozik a film a Tv-n?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung FullHD-s, 3D-s TV-m. Külső vinyóról szoktam filmet nézni de némelyik filmnél főleg ami sokat foglal akadozik. Pl 6-8 gb még nem vagy nagyon ritkán de van oylan filmem is ami 25 gb foglal és az már akad 2-5 percenként ami elég idegesítő. Talán a vinyóval van a baj??
2012. febr. 22. 22:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Valószínű. De nem baj, egyszerűen nem elég gyors a vinyó a lejátszáshoz, ezért akad meg.
2012. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted vegyek egy újat??
2012. febr. 22. 22:40
 3/27 anonim ***** válasza:

Mivel van összekötve a vinyó és a Tv?


Az usb átviteli képessége nem biztos, hogy elég egy 25Gb os film valósidejű lejátszásához.


Ha tutira akarsz menni veszel egy 500 gb-os Firewire S3200 as csatolású külső SSD meghajtót.


De lehet, hogy Berkeley-be kell érte menned.

2012. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Usb-vel van összekötve.

De annyira nem vagyok otthon az ilyenekben.

Van olyan h lassab és gyorsabb teljesítményű külső vinyó??

2012. febr. 22. 22:55
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem a vinyó sebességén múlik, mndjuk a mozgó alkatrész miatta vinyó alapból lassú az SSD meghajtónál nade, lehet akármiylen gyors a meghajtó, ha az USB szabvány 200 mb ot enged át a dróton max. (csak mondtam egy példát)



A firewire 3200 3,2 GB ot enged át egy másodperc alatt..

2012. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

és az USB 3.0-ás külső vinyók??

Azok mennyit engednek át 1 mp alatt??

Megközelíti az SSD-t??

2012. febr. 22. 23:09
 7/27 anonim ***** válasza:

de egyébként a lassabb vinyók is több gigát képesek olvasni másodpercenként szóval szerintem az USB korlátjai a bűnös a dologban.


Kicsi a sávszélessége az usb csatolónak...


Próbáld meg USB 3 mal szerelt külső hdd vel bár én kapásból firewire-ra váltanék, ha támogatja a tv, vagy optikai átvitelre, nah annál nincs határ, az akár 100 gigabájtot is átvisz egy másodperc alatt!

2012. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
szar a tv médialejátszója
2012. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A vinyó sebessége meg a csatolófelület sebessége két külön dolog...


A jelenlegi vinyód is lehet elég gyors, ha átrakod egy USB 3 csatolóba, vagy egy Firewire külső dobozba, vagy Optikaiba ha lakossági forgalomba létezik ilyen.

2012. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ja meg mégvalami, azt nem tudom, tudtad e, hogy tv feldolgozóprocija mindössze 400 és 1 ghz között mozoghat.


Jelelnleg 1GHZ-s a legjobb 3D tvké.


Nem tudom ez mire elég egy 25Gb- os filmnél.


Azt sem hiszem hogy a BL lejátszók 1:1 be adják vissza a belőlük kijövő dolgokat a tv felé szerintem le van butítva a kijövő adat.

2012. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!