Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti melyik objektívet választan...

Ti melyik objektívet választanátok?

Figyelt kérdés

Amatőr vagyok, tehát nem profi fotózáshoz kellene, ezt vegyétek légyszi figyelembe :) Köszönöm


Sigma Nikon

[link]


Nikon

[link]


2012. febr. 25. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én biztos a Nikont választanám.

Az ultrahangos motor és a képstabilizátor sokat számít, plusz az a tapasztalatom, hogy a gyári (Nikon, Canon) obik általában jobban össze vannak rakva és szebb képet rajzolnak, mint a nem gyáriak. Ha belefér a költségvetésedbe, ne sajnáld rá a pénzt.

2012. febr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Sigmák nem jönnek be, úgyhogy inkább az 55-300. (De én inkább egy 70-300VR-t vennék.)
2012. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Még annyi kérdésem lenne, hogy mi a kül. a Nikon obi és e között? nem sokat látok... :(


[link]

2012. febr. 26. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Amenyire meg tudom ítélni (ti. Canont használok), ugyanaz a két obi. Csak az egyiket üzlet árulja, a másikat pistike.
2012. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a sigma borzalmas gyengén rajzol. én anno pentaxhoz vettem használtan 25E-ért. annyit megért, többet nem.
2012. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most hidd el amit írni fogok. Nem szabad megvenni a Niukon 70-300 VRII ....-t, ez egy sokkal jobb obi Tamron 70-300 SP DI VC USD . Csak a frontlencse kisebb 62mm. De jobb a Vr azaz VC-je mint a nikonnak. Ha jobban érdekel írj privátba küldök próbaképet...vagy linkelek videót.
2012. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!