Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fontos / sürgös, de mi lehet...

Fontos / sürgös, de mi lehet a baj/ megoldás?

Figyelt kérdés

Lcd tvbe bedugtam a pendriveomat, hogy majd megnézem a filmet amit ráraktam (a fil mkv formátumu amit a tv támogat)..

Már 1000+1000 filmet megnéztem, és még nem volt olyan gondom mint most!

Az a baj, hogy nem játsza le.. azt irja hogy hibás fájl..és nem tom mért S:

a laptop lejátsza :( mit tehetek? HELP


2012. febr. 29. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:
pontosabban Érvénytelen file... ezt irja és megőrjít..
2012. febr. 29. 14:51
 2/5 Gabii2 ***** válasza:
Az mkv n belul is vannak kulonbozo formatumok. Nekem is ezt csinalta a blu ray lejatszom. Ha tudod frissitsd a tv t interneten kerrsztul. Nekem ez megoldotta
2012. febr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem tudom :S nem lehet valahogy átrakni más mkv fomátumba?

vagymi?

2012. febr. 29. 16:06
 4/5 A kérdező kommentje:

találtam egy ilyet!

----------------------------

Van egy LG 42LE4500-asunk.

Játszogatok a media playerével, mert még mindig nem tudom eldönteni, hogy Samsung, vagy LG legyen a köv. tévém, főleg a media player a vacilálás tárgya.

A youtubról letöltött 1080p mp4-ek simán mennek.

Prison Break 624x352 xvid + felirat tökéletes.

Top Gear 720p tökéletes.

Viszont volt pár mkv, ami fájl érvénytelen volt. Ezeket mkvmerge 4.0.0-nál újabb verzióval készítették. Átfuttattam ezeket mkvmerge 2.8.0-al és már szépen viszi is a tévé.

Tudom, hogy nem én találtam ezt ki, mert én is olvastam, de működik a dolog valóban, ha valami nem megy, tessék ezzel próbálkozni.

Üdv.

----------------------

ennek a vége tartalmazza a megoldásom, de nem értem! HELP

2012. febr. 29. 16:16
 5/5 Gabii2 ***** válasza:
Ha gépen megy akkor az a legegyszerubb ha hozzakotod a tvhez. De ha van idod akkor konvertald at mp4 be. Az any video converter nevu programmal egyszeru csak sokaig tart.
2012. febr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!