Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van-e esetleg valami készülék,...

Van-e esetleg valami készülék, amivel fel lehet deríteni azt, hogy ha esetlegesen van a lakásban vagy az irodában lehallgató készülék?

Figyelt kérdés
Nem mobiltelefonokra gondolok!
2012. márc. 3. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Van. de mivel a lehallgató, vagyis "poloska" cuccok nagyon sokféle módon dolgoznak, olyan műszert nem találsz, ami mindent tud. Több műszert beszerezni pedig nagyon drága. Ha ilyen gondod van, keress egy szakértőt, aki megcsinálja a felderítést. Kis segítség, bár a google kb 1 másodperc alatt kidobja ezeket:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj a mai eszközökkel nem is kell lehallgató, nem kell olyan elektromos kütyü ami titkosszolgálati módszerekkel sugározza az információt egy másik irodába. Nagyon sokféle módszer van a lehallgatásra. Én pl amit használok az egy kulcs. De mivel a lehallgatásnak is sok fajtája van így nehéz meghatározni hogy mivel is állsz szemben. Ha központilag szeretnék megfigyelni egy irodaházat akkor mozgásérzékelőbe tenném. Tudjuk hogy néz ki és nem látszik a kamera sem, és a mikrofon sem. Minden másra ott a kulcs. Elég magammal vinnem, vagy véletlen ottfelejtenem. (majd egy óra múlva visszamenni érte)
2012. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!


Egy ilyen feladat szakértelmet igényel, nem lehet megoldani egy 9V-os elemmel működő készülékkel.

Én a munkára specializálódott céget javaslok:

[link]


Itt további érdekessségek is olvashatók a témáról.

Én nem kérnék fel olyan céget, aki a teszkós csokitolvaj figyeléstől, az éjszakai bár portaszolgálatáig, mindent felvállal, és persze mindent alvállalkozó végez.

2015. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!