Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy jó fényképezőgép?

Egy jó fényképezőgép?

Figyelt kérdés
Megtudjátok nekem mondani,hogy melyik a legjobb fényképezőgép? Ami jó képeket csinál,amivel szépen lehet fotózni.
2012. márc. 3. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szépen fotózni a fotós tud, nem a gép. Aki ért hozzá, egy 50 ezres géppel is csodát tesz, aki nem, az a 2 millióssal se tud normális képet csinálni.
2012. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves első.Nem ez volt a kérdés.

Nem azt kértem,hogy kritizálj,vagy elmond amit gondolsz.A kérdés ez:

Egy jó fényképezőgép?

Megtudjátok nekem mondani,hogy melyik a legjobb fényképezőgép? Ami jó képeket csinál,amivel szépen lehet fotózni.

Erre keresem a választ,és nem arra amiről te beszélsz.


Kérem,hogy aki értelmesnek tartja magát az a kérdésre válaszoljon.A véleményét tartsa meg magának..köszönöm.

2012. márc. 4. 00:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Hiába mondok neked egy kétmilliós gépet, úgyse tudod megvenni. Ha normális választ akarsz, tegyél fel normális kérdést. Gondolok itt legalább egy maximum árra.
2012. márc. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És vegyél vissza az arcodból, ha már vettem a fáradságot és válaszoltam az alapvetően értelmetlen kérdésedre.
2012. márc. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves első.

Még egyszer kérlek szépen.A kérdésre válaszolj,és ne találgass,hogy én mit engedhetek meg magamnak és mit nem.

Nyilván ha nem írtam maximumi összeget az azért van,mert megengedhetem magamnak akár az 1 milliós összegű gépet...De nem az összeg a lényeg.

Komolyan kérdezem..Nem lehet mondani pár fényképezőgépet ami szép képeket csinál? Nem lehet tippeket adni,márkákát mondani??

Tényleg nehéz a kérdésre válaszolni??Pedig egyszerű kérdést tettem fel.

2012. márc. 4. 01:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2012. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jolinar

Pedig igaza van a kérdezőnek.

Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Nem az kérdezi,hogy ki hogy csinál jó képeket vagy mennyibe kerül a gép..Talán neked nem kéne hülyeségeket írni ha a kérdésre nem tudsz felelni.

Kedves kérdező

Szerintem a Sony gépek a legjobbak.De itt egy link,itt osztályozzák a gépeket.Nézegesd,hátha találsz olyat ami jó.

[link]

2012. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jolinarnak - mégha nyersen is válaszolt igaza van.

Az eredeti kérdésnek semmi értelme sincs - nem rosszindulatból írom. Mit jelent az, hogy jó képeket csinál és szépen lehet fotózni? Van két gépem: egy nagyon olcsó és egy nagyon drága ( nem csinálok reklámot, nem írok sem típust sem objektív parkot ). Az olcsóval is lehet szépen fotózni és jó képeket csinálni ( korlátokon belül ). Olyan, hogy legjobb fényképező gép nem létezik. Olyant lehetne meghatározni, hogy adott témára/célra mely masina/objektív a legideálisabb.

Az előttem válaszoló által linkelt oldal egy ár/értékarány/tudás skála alapján osztályozza a gépeket amiben rengeteg szubjektív dolog van. Nem azt mondom, hogy egy ilyen értékelés semmit sem ér, de csak ez alapján választani nem túl bölcs dolog.


A kérdezőnek tanácsaim:


1. Döntse el mit akar fotózni általában

2. Olvasson picit utána szakfórumokon, könyvekben a fotózásnak

2. Nézze meg a pénztárcáját

4. Válassza ki a megfelelő gépet és sok sok szép képet kívánok!

2012. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valóban érezni némi űrt a kérdésben, hiszen én fotósként telefonnal is tudok jó képet csinálni. De hogy érezzétek a kontrasztot hiába jön el akárki hozzám hogy megnézze a képeim akár amit a "C"eos 400D-vel készítettem, mégis mindenki számára az a legmegindítóbb mikor előveszem a régi albumot amiben Zenit ET-vel készült táj képek vannak. Hogy a válszra is válaszoljak én minimum egy Canon eos 600D-t vásárolnék. Itt kezdődik a fényképező gép ha már nem írtál árkategóriát.
2012. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, hiába kapod fel a vizet. Olvasd már el a saját kérésedet, amit 2x is leírtál: melyik a legjobb fényképezőgép? Hüje kérdésre vársz okos választ...

Vegyél a vaterán 20ezerért egy jó állapotú bridge-t, azt nyomd neki.

És én is leírom, hátha megmarad valami: az ember fényképez, az ember aknázza ki a gép lehetőségeit.

2012. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!