Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy valaki kémlel...

Rájöttem, hogy valaki kémlel a routeren át. Mivel én már azt sem értem, hogy hogy tud a router segítségével kémlelni, mit csinálok a számítógépen, azt sem tudom, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Panelházban lakom, és az emeleten mindenki közös routeren át kapja az internetet.


Szívesen várok bármilyen tipusú VÁLASZT, a külön internetelosztón (csak utolsó esetben), és az internet/PC megszüntetésén kívül.


2012. márc. 4. 15:58
1 2
 1/13 norberto79 ***** válasza:
Milyen titkosítást használtok? Miböl gnodolod hogy valaki figyel?
2012. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocsi, de mint mondtam VÁLASZ-t várok, elmondtam ami fontos
2012. márc. 4. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Pedig érdekes lenne, ha leírnád, hogy miből gondolod a figyelést. De ezek szerint fogalmad sincs, miről beszélsz.
2012. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Normális választ várok, kérlek zoligyerek, ha lehet hagyj fel ennek a weblapnak a használatával, mert nem fogtad fel, mi a lényeg.


De ha tényleg ilyen kíváncsiak vagytok, 3. személytől tudom... Szép volt, nyugottan alhattok mostmár, megnyugodott a lelkiismeretetek.

2012. márc. 5. 14:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Ki a szolgáltató, kié a router (Ki konfigurálta?)
2012. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez remek, hogy választ vársz, csak tudod, bizonyos információk ismerete nélkül elég nehéz lesz választ adni.


Ennyi információból még mindig nehéz lesz jó választ adni, találgathatunk is, de az ahhoz vezet, hogy kb. sosem találjuk meg a választ rá.

2012. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
T-home szolgáltató, és teljesen közös a router
2012. márc. 5. 16:50
 8/13 A kérdező kommentje:
és bocsi, de nem a kémlelő személyére vagyok kíváncsi, hanem arra, hogyan akadályozzam meg, hogy kémlelje mit csinálok a gépen
2012. márc. 5. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg azt a harmadik személyt.

Vagy húzd ki a konnektort :)

2012. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megmondtam, hogy milyen válaszokat kérek, tartsd szem előtt vagy mint mondtam hagyj fel a weblap használatával...
2012. márc. 5. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!