Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A táblagépek közül melyik...

A táblagépek közül melyik most a legjobb?

Figyelt kérdés
Hallottam róla hogy tervezik a Nokia tabot.Az mennyire lesz vajon jobb a mostaniaknál? Érdemes rá várni és azt megvenni mondjuk pl egy Ipad3 helyett,mert azt is tervezik piacra dobni.Vagy melyik a vezetően a legjobb?

2012. márc. 4. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
ez attól függ... én biztos hogy iPad-et vennék, mert szerintem az a legjobb igaz, hogy még egyiket sem próbáltam hosszabban csak boltokban, de nekem egyértelműen a iPad jött be legjobban. A kijelzője sokkal érzékenyebb, szerintem gyorsabb is és nekem az android nem jön be annyira, sokkal több alkalmazás van rá (App Store)és ... de aki az androidot szereti biztos hogy nem iPad-et vesz hanem Samsungot vagy hasonló androidos tabletet. Szóval én a helyedbe a vásárlás előtt elmennék kipróbálni mindegyiket és csak utána venném meg, mert igazából itt mindenki mást fog mondani mert mindenkinek más tetszik, más jön be.
2012. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!