Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Media Markt honalpján...

A Media Markt honalpján bizonyos fényképezőgépeknél az van írva, hogy tartozékok nélkül. Ez így most pontosan milyen tartozékra értendő?

Figyelt kérdés
Részemről teljes homály, tudom, hogy ha érdekel, menjek be és kérdezzem meg, de hátha van valakinek tapasztalata. Köszi
2009. jún. 9. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt általában a súlyra értik. Vagyis, pl a Canon IXUS 80 IS gép 125 gramm, tartozékok nélkül (plusz objektív, hordtáska stb. Nem tudom, hogy az akksi beleszámít-e vagy sem).

A gépekhez _jár_ minden tartozék (ami benne van az alapcsomagban), emiatt nem kell aggódni.

2009. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úúú, tényleg a súly után írják, de bamba vagyok, nagyon köszi a választ!
2009. jún. 9. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért meg kell hagyni, hogy ez típusfüggő is, mert pont én jártam úgy a legnagyobb meglepetésemre, hogy hát ahhoz az egyetlen típushoz az aksi mégse volt tartozék, és kapacitás szerint választva külön meg kellett venni hozzá. Na persze el is ment a kedvem :-) Az más kérdés, hogy ha saját aksisat akarsz, akkro alaptartozékként úgyis a létező legkisebbet adják, aztán ha normálisat akarsz, akkor meg veszel olyat amelyik egy kicsit tovább bírja.

De sztem erre egyértelműen nem lehet válaszolni, abszolút típusfüggő, van olyan típus ahol aztán az opcionális tartozékok egy része csak elméletben létezik, de gyakorlatilag beszerezhetetlen, tudnék erre is példát.

2009. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem hozzászólóknak, DE a Canon Isux sorozata kompakt gépeket takar. Beépített objetíkvvel, ami benne van a gép tömegében.

Általában akkumulátorra és memóriakártyára értik a "tartozék nélkül"-t.

2009. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek is.
2009. jún. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!