Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség! Megsérült az órám,...

Segítség! Megsérült az órám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy Casio Edifice EF-129D-m van.3 hónapja vettem,tehát van rajta garancia.Megcsúsztam a munkahelyemen,melynek következtében elestem.A csuklómon hirtelen megfeszült az óra,és ahol a fémszíj csatlakozik az órához,ott elkezdett nagyon lötyögni az egész.
2012. márc. 6. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd zsebre,hogy ne veszítsd el :)
2012. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha garis,akkor próbáld meg megcsináltatni azzal a szervízzel,ahova a garanciád érvényes...
2012. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem ettől még nem ugrik a garancia,nem tehetek róla,hogy elestem.
2012. márc. 6. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta kulserelmi nyom, akkor vidd be szervizbe, mondd azt, hogy 3 honap alatt ennyire megnyult a szij es szerinted anyaghibas.


Viszont a szerviz sem hulye, rajohetnek, hogy erohatas erte az orat.


En megkockaztatnam azert.


A garancia amugy ilyen esetekre nem vonatkozik.

2012. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajta semmi,csak annyi,hogy ha mozgatod a szíjjat látszik hogy egy kicsit megnyúlt.Érzem is ha felveszem,hogy egy kicsit jobban mozog a karomon az óra.
2012. márc. 6. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A szervízbe ilyenkor műszeresen is átnézik a szerkezetet,a szíjat,mindent.Szerintem műszeresen ki fog bukni az,hogy fizikai erő hatására nyúlt meg,és kezdett lötyögni.Egy próbát megér,de ne csodálkozz,ha amikor értemész, ,"nekedesnek",hogy te csak ne próbáld őket megtéveszteni,mert ők bizony igenis tudják,hogy nem a te verziód történt,hanem valami egészen más...
2012. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet valahogy elérni,hogy kicseréljék egy másikra?Nem fogom odaadni napokra,vagy hetekre szervízbe,hogy kitudja valaki belepiszkál aztán már nem is ugyanaz az óra jön vissza hozzám.Akkor inkább megcsináltatom egy "mezei" órással.
2012. márc. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!