Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A karóráknál a műanyag vagy a...

A karóráknál a műanyag vagy a fém szíj a jobb/praktikusabb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy tini kezén ok a műanyag, praktikus is tud lenni néha.

De egy üzletembert pl nem tudnék komolyan venni műanyag órával a kezén. Tehát helyzettől függ hogy jó vagy nem jó éppen.

2012. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A bőrszíj a leg bőrbarátabb.
2012. márc. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is a bőr szíjat szeretem.
2012. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sportolásnál is viselném. Egyébként melyiket könnyebb felcsatolni a kézre?
2012. márc. 8. 11:04
 5/7 anonim válasza:
100%
Jelen esetben én fém óraszíjat használok, és én azt tartom a leg időtállóbbnak. Az, hogy mennyire praktikus, azt nem tudom, viszont már 10 éve meg van, és a csatján történő igazításon kívül semmi probléma nem volt vele. Igaz, hogy a méretre állításhoz is némi hozzáértés szükséges, de ezt a vásárlás helyén bizonyára megteszik neked. A fémek közül én a "békazárasat" ajánlom, melynek az a jó tulajdonsága, hogy könnyen, gyorsan felcsatolható. E mellett ajánlani tudom mint másodlagos lehetőségként a rugós óraszíjakat is, melyek szintén nem rosszak. Nekem a műanyagokkal nem volt szerencsém, idővel megkeményedtek, majd el is törtek.
2012. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gergoap ***** válasza:

Csatlakozom az előttemszólóhoz.

A műanyag- gumi idővel elreped, a bőr nem bírja a vizet- koszolódást.

2012. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A műanyag gagyi, komolytalan.


A bőr és fém közül bármelyik jó lehet. A fémet én nem tudom elviselni magamon, szóval én bőr mellett döntöttem, viszont azt 3-4 évente cserélni kell, mert ha naponta leveszed, akkor tönkremegy.


Ha nem búvárkodsz benne naponta, akkor a bőr is bírja a vizet. :)

2012. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!