Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akkumlátorral vagy elemmel...

Akkumlátorral vagy elemmel működő fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Általában 100-300 képet szoktam csinálni egy alkalommal, ilyenkor több órán át is használom a gépet. Kibírná ezt egy akkuval működő fényképező, akár hosszútávon is?
2012. márc. 10. 20:43
 1/5 anonim válasza:
Nekem aksis van és nem csalódtam benne.Sokáig kibírja egy töltéssel.(ha meg elemezel az drága,vagy ha töltögeted az meg szétcseszi a gépet,legalább is ezt tapasztaltam meg pár ismerősöm)
2012. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most tölthető elemmel működik ami van, csak már nem igazán bírja a sok képet, lefagy.

Lehet, hogy megpróbálkozom egy akkussal. :)

2012. márc. 10. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Tölthető elem = akku.

Praktikus ilyet venni, mert viszonylag olcsón, sokfelé kaphatók ilyen AA méretű akkuk, szükség esetén meg alkáli elemmel is használható, amit szintén bárhol kapsz.

A tipusspecifikus akkuk drágábbak, nehezebb a beszerzése, nem pótolható mással.


Szóval szerintm ceruzaakkusat.

2012. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem tölthető elemesek voltak eddig, és egy év után mindegyik elkezdett 5-10 perc után lemerülni, és aztán már hiába raktam bele új pár töltött elemet, nem segített. Nem töltős elemmel nem is indultak el új korukban sem, azok nem voltak elég erősek. Úgyhogy én legközelebb biztos akkusat veszek.
2012. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na még egyszer: a "tölthető elem" az akku. Többnyire NiMh. Abból is van jó meg silány minőségű, alkáliból is meg fényképezőből is.
2012. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!