Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyertél-e már valamit a...

Nyertél-e már valamit a yoohey.hu-n és ha igen akkor meg is kaptad?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok, túl jók az ajánlataik ...

2012. márc. 12. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az odáig rendben van, de az csak 1 ember , sajnos még nem bizonyít semmit ...
2012. márc. 12. 22:18
 3/12 Snopy001 válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi lennék, mert nagyon sok minden nem olvasható az oldalról! 2010-től vannak lezárult aukciók. Ha kamu oldal lenne akkor már csak írtak volna róla! Én az 5 regisztrációhoz kapot Bid-del nyertem 100Bid-et tartalmazó csomagot 5000Huf-ért, de nem merek pénzt belefektetni amíg nem vagyok biztos benne! Nekem az is megfordult a fejembe,hogy azt a kérdést is a Yoohey.hu készítette amit az első válaszoló által küldött link alatt találunk!
2012. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Látom, te se vagy elveszett, én is gondolkoztam ezen... Arra gondoltam, hogy először vmi alacsony árú dolgot kéne "megszerezni" és azt kifizetni, és akkor már van tapasztalatod... am ha beirod googleba, h yoohey.hu, akkor kidob pár érdekesebb véleményt...
2012. márc. 14. 18:43
 5/12 anonim válasza:

Gyerekek!Eloszlatnám a kérdéseket!!!

Az oldal frankó!Ugyanis a cimborám nyert az oldalon egy Samsung Galaxy Nexust,amit szépen meg is kapott!

Az igaz,hogy késtek vele 1-2 hetet,de a lényeg a lényeg,hogy megkapta!

Tudom,mert láttam...szóval azóta én is ráálltam,mikor időm engedi...

2012. ápr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ne hogy már bevegyétek. Átverés az egész. Korábban Yoodli néven csinálták egy Székesfehérvári cégbejegyzéssel, de az az Apeh bezáratta. Most külföldről csinálja.

Az átverés lényege, hogy saját robotok licitálnak ellened, így akkor áll le az árverés, ha ők akarják. A nyert aukciók nem azt jelenti, hogy bárki meg is kapta. A saját robotok nyerték, nem véletlen, hogy 1-2 hét után újra kiteszik.

2012. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
KAMU az egész... egy német gyertyaárus cég néven? :D hagyjuk már...Nehogy rakjatok bele pénz. be kéne perelni!
2012. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A Yoodli az egy teljesen más cég volt,valóban hasonló a név de a két cég teljesen más.A Yoohey-on rengetegen nyertek már,az egyik barátnőm is nyert már egy táskát meg egy nokia N9-et! Meg is kapta őket 2-3 hét alatt.Szóval a Yoohey frankó.Azok sírnak kiabálnak nyílván akik eddig semmit nem nyetek,de ezen nincs is mit csodálkozni,tipikus jó magyar mentalitás szerint mindent lefikázunk,ami jó...
2012. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha nem a Seychelles szigetekre lennének bejelentve talááán-talááán azt mondanám hogy megbízhatóak lehetnek. Az viszont érdekes hogy itt az 5 ös és 8 az hozzászólónak nincs még %-uk, tehát vagy ritkán gyk-znak, vagy friss, talán 1 hz-s felhasználók.
2012. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bence2011 válasza:
szia! én most nyertem aukciót de nem találom a bankszámlaszámot hogy hová utaljam a pénzt... te hogyan fizetted ki?
2012. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!