Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A PPS futárszolgálat utánvétel...

A PPS futárszolgálat utánvételes szolgáltatásával kapcsolatban van valakinek pozitív élménye?

Figyelt kérdés

Sok olyat olvastam, hogy nem utalják át a pénzt, vagy ha igen, azt is borzasztó lassan. Mennyire igaz ez? Életemben egyszer követek el olyan marhaságot, hogy nem olvasok utána egy cégnek rendelés előtt, és most, hogy észbe kaptam, ilyen hírek fogadnak. Ha csak lassúak, az annyira nem nagy gond, várni tudok, csak kapjam meg a pénzemet az eladott áruért cserébe.


Vagy ha mégsem történik meg az átutalás, mit lehet tenni? Olyat is olvastam, hogy eljárás is folyik ellenük.


Meglepő egyébként ezeket olvasni, hiszen a kiszállítással és az árufelvétellel minden alkalommal meg voltam még elégedve én is és a másik üzletfél is.


2012. márc. 12. 22:19
 1/3 anonim válasza:
Valószín'u'leg valamit nem jól hallottál, nekem 1éve semmi bajom vel'u'k. Bocsi a csak szarok a gombok (u" nemjó:D)
2012. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen, de itt a hangsúly az utánvéten van. A kiszállítással tényleg nem volt még bajom, de az aggaszt, hogy ismét utánaolvasva CSAK negatív kritikákkal találkozni ami az utánvétet illeti.
2012. márc. 13. 12:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Na menet közben megérkezett a pénz. Nem tudom melyik napon, de elfelejtettem írni. Szóval lehet hogy csak marha nagy szerencsém volt, lehet, hogy úgy voltak vele, hogy ilyen "potom" összegért (15000Ft) nem éri meg kockáztatni, de megkaptam a pénzt.
2012. márc. 26. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!