Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a DMZ?

JANIkettőezer kérdése:

Miért nem működik a DMZ?

Figyelt kérdés
Hiába állítom be, nem enged egy portot sem.

2012. márc. 16. 12:56
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Talán rosszul állítod be.
2012. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert még mi mást tudok állítani? :D Ennyi van hozzá.
2012. márc. 16. 13:05
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Megadtad, hogy melyik IP címre kéred a DMZ -t?
2012. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, totál hülye vagyok. Azért ennyire nem kell hülyének nézni. :\
2012. márc. 17. 19:23
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Egyáltalán nem nézlek hülyének. Nekem is vannak olyan területei az életnek, amihez még az éjszakánál is sötétebb vagyok. De ettől még nekem nem lesz kisebbségi komplexusom.

Azért kérdeztem meg, hogy biztosra menjek, mert már történtek érdekes dolgok itt a gyik.hu -n.


A kérdésre visszatérve: elfordulhat hogy a tűzfal szoftveredet nem állítottad be megfelelően. Ellenőrzésképp tiltsd le ideiglenesen.

Ha nem jön be, én megpróbálnák egy firmware frissítést a router -en.


UI.: A DMZ nem túl biztonságos dolog, a router egyik leghasznosabb szolgáltatását kerülöd meg vele. Ezért tényleg csak a legvégső esetben szabad használni.

2012. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Leginkább a PS3 miatt akartam volna a DMZ-t beállítani, ott meg nincs semmiféle tűzfalszerűség. Red Dead Redemption multiplayeréhez maximum NAT 2 kellett volna (ezt totál nem tudom mi), de pár megnyitott port nélkül nem kaptam, csak NAT 3-t. Mindenhol az van, hogy a DMZ a legegyszerűbb mód, de nem működött, mint ahogy a port forwardra sem reagált.

Azóta megoldottam ideiglenesen a problémát, USB-vel csatlakoztattam a modemet, a hálózatot megosztottam, a szükséges portokat megnyitottam, és összekötöttem a gépet és a PS-t egy ethernet kábellel. Amég nincs megoldva a dolog, addig jó ez.

2012. márc. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!