Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?...

Mi lehet a baja a laptopomnak? (MSI)

Figyelt kérdés

MSI VR630 laptopom van. Az utóbbi időben folyton kikapcsolt, szerintem túlmelegedett.

Tegnap is ez történt, de azóta vissza se lehet kapcsolni. Az akksija nagyon gyenge már, pillanatok alatt lemerül, úgyhogy azt nem is használtam mostanában, de kipróbáltam azzal, és úgy működött, úgyhogy sikerült lementenem pendrivera a fontos dolgokat, aztán le is merült.

Szerintetek mi lehet a gond? Az adapter, vagy kiéghetett benne vmi a túlmelegedésektől?

Ha esetleg a gépnek van baja, érdemes megjavíttatni, vagy olcsóbban kijövök egy használt géppel?

Előre is köszi a válaszokat.


2012. márc. 16. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a gépnek nem igen lehet baja ha az akksiról indul próbáld ki egy másik tápról mert valszeg az lehet a baja
2012. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!