Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fehér iPad égő egy fiúnak?...

Fehér iPad égő egy fiúnak? Csak mert hallottam már olyanról hogy valakit leb*ziztak fehér iPhonért.

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 18:53
 1/7 SzilKa ***** válasza:
100%
Az irigyek mondanak csak ilyet... Ha rózsaszínre vágynál, az ciki lenne, de a fehér cseppet sem férfiatlan...
2012. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér van :) Igaz csak azért,mert Miskolcon a választék egy szinre volt korlátozva,amikor vettem . Ettől még kicsit sem érzem magam b.zinak és nem is volt senki,aki erre asszociált volna a gépem láttán.
2012. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone szerintem úgy b*zis de az iPad nem. Mert én is fehéret akartam de fekete lett belőle mert feher nem volt.az iPhone más tészta mert azért azt jobban használod.
2012. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nem is értem mért határozná meg az ember szexualitását az, hogy milyen színű eszközei vannak.
2012. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Multigod97 ***** válasza:

Nekem is fehér ipadem van és nem vagyok csajos

Kép itt: [link]

2012. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Multigod97 ***** válasza:
A viccet félretéve, nem, nem csajos
2012. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem fehér ipadom van. Akkor vettem amikor hiánycikk volt, mennem kellett utána eleget. Eredetileg feketét akartam volna éppen azért mert hát fehér és mégis csak fiú vagyok. Feketét tudtam volna venni azonnal az volt raktáron.

Inkább vártam, és fehéret vettem. És jól tettem, nagyon bánnám most ha feketém lenne. :)

2012. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!