Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valakinek Samsung Galaxy...

Van valakinek Samsung Galaxy Mini S5570-es telefonja, segítene nekem?

Figyelt kérdés

Jó estét kívánok!


Én már nem vagyok a számítógépes korsztály, de vettem ma egy Samsung Galaxy Mini S 5570-es telefont. Szükségem van utazás közben a netre.


De nagyon ráfáztam.


Megvettem a telefont, soha nem volt még okostelefonom. Na most van benne egy sd kártya + egy adapter.


Egyszerűen nem boldogulok.


Próbáltam a samsung.com-ról letölteni a kies szoftvert, de a mobil netem a számítógépen nem tölti le, megszakítja állandóan.


Kérdéseim:


- Mit tegyek, hogy dalokat-képeket tudjak a gépemről rátenni, nem érzékeli, hiába csatlakoztatom az usb stickkel.


- Mi célt szolgál az adapter, hogyan tudom használni a telefonomon az internetet, kártyás , nem előfizetéses.


Segítsen valaki és írja nekem le részletesen kérem szépen, mert analfabéta vagyok az evilági dolgokhoz, de nagy szükségem lenne most rá.


Köszönöm szépen!


2012. márc. 17. 18:56
 1/6 aph7 válasza:

szia. Elvileg kaptál USB-t hozzá. Próbáld meg csatlakoztatni a géphéz és utána csak megkell nyitni gépről a SD kártyát , és csinállsz mappákat oda ( pl : zenék , képek , videók , játékok stb...) De van egy egyszerűbb módszer is. Nekem ilyen átalakítós USB csatlakoztatóm van teszkóban lehet venni párszáz forintért. Na a lényeg én csak beleteszem a SD kártyát és bedugom a gépbe (olyan mint 1 pendrive.) És akkor ugyon úgy ráteszem ami kell.

Reméllem segítettem

További szép estét :)

14/f

2012. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Usb-vel bedugtam a gépbe, de nem reagál semmit rá. Nem érzékeli.
2012. márc. 17. 19:10
 3/6 aph7 válasza:
nekem is ez a bajom vele. próbálld meg a másik módszert amit leírtam.
2012. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az dapter segítségével, mivel a netbookomon van sd kártya olvasó, behelyeztem a gépbe.


A gépen megjelenik g meghajtóként, de azt írja ki, hogy formázza. De nem engedi formázni, és rátenni sem enged semmit, mert azt írja ki rá, hogy helyezze be a g meghajtót, vagy ellenőrizze rendesen csatlakozik-e.


Miért csinálja ezt?

Komolyan dühös vagyok!

2012. márc. 17. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv


A legegyszerübb a Kies telepítése / letöltés itt [link] / majd az usb kábelen a telefont csatlakoztatni a sz.géphez / a telefon felső értesítési sávját lehúzva engedélyezni kell a kapcsolódást /, és már látod is a sz.gépen mint cserélhető meghajtót, amire másolhatsz.


További lehetőség a bluetooth-on a fájlküldés, ha van a sz.gépen Bluetooth. A telefonon a Beállításoknál, a Vez.nélk. és hál. kapcs.-nál a Bluetooth beállításokban a láthatóságot, észlelhetőséget be kell pipálni.


Pár kisebb fájlt elküldhetsz saját magadnak emailban is.


Lehetséges a WiFi hálózaton /ha esetleg van, de az általad leirtak "mobilnet van" alapján neked ez nincs/ is a fájlküldés, a telefon a sz.gépes hálózatba kapcsolása.


Az adapter, amit kérdezel, ha jól sejtem, a micro SD kártya adaptere, ez csak arra jó, hogy a normál, nagyméretű kártyafoglalatokba is használható legyen a micro SD kártya.

2012. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aph7 válasza:
az utolsó jólbeszél :)
2012. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!