Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék készíteni házilag...

Szeretnék készíteni házilag egy Wifi fogó antennát, hogy a környékbeli Wifiket fogjam?

Figyelt kérdés
Ehhez elég a neten található sütis dobozos, meg hasonló antennás cuccok? Második az, hogy egy mobilnet routerrrel lehet-e fogni ilyen wifi jeleket, úgy, hogy nincs benne kártya, vagy egyenleg?

2012. márc. 24. 16:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem nekem lesz, hanem az unokatestvéremnek, akinek nincs pénze internetre.
2012. márc. 24. 16:21
 2/10 anonim ***** válasza:

A sütis dobozos cuccok működhetnek.


A mobilnet router nem fog rácsatlakozni a szomszéd wifijére akkor se, ha van benne SIM.


A hírközlési törvény szerint, ha véletlenül rácsatlakozol más wifijére, az törvényes, de ha szkennelsz az büntetendő!

2012. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tudnánk megoldani a Wifi jel fogását, és annak használatát?
2012. márc. 24. 18:56
 4/10 anonim válasza:
dual quad antenna..elég egyszerű elkészíteni.
2012. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnánk ezt csatlakoztatni a pc-hez? mert nem tudom mi az a fekete valami?
2012. márc. 25. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaz nem wifi "csórásra" ,hanem valós távolság áthidalására csináltam ,de olyan 800m-re lévö 12dB-es körsugárzó jelét maximális erősséggel fogja, 54MBites kapcsolatban .


[link]


Itt pedig a leirása : [link]

2012. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. márc. 27. 21:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah, és annyi még, hogy az a fekete cső, az csatlakozó, vagy az csak szórja a jelet?
2012. márc. 28. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
De azért ne nagyon sértődj meg rajta, ha megb@sznak több 10 ezer forintra... Nem lehet csak úgy lopkodni a netet. Kivéve, ha nyilvános hálózat.
2012. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Roland9402 válasza:
Nekem nincs wifin anternám a laptopnak és én is szeretnék csinálni egyet mert usb nem engedi osztani a netet telefonról
2017. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!