Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Iphone 3gs elavult?

Az Iphone 3gs elavult?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értve,hogy én zenehallgatásra ,internetre meg telefonálásra használnám.Elavult vagy nem?
2012. márc. 26. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra még használható.
2012. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van és imádom. Letöltöd rá az 5.1 vagy 0-ás frissítést és van egy 4-esed kicsit más formában..
2012. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
formában elavult. processzora már veszekszik egy 4-4S-vel. Különben teljesen "átlag" telefon. Sok android telefonnál még mindig gyorsabb, és nem érdemes lecserélni a paraszt vakításos telefonokra. Én most csak azért cserélem le-az egyébként tökéletes telefonomat-, mert a qwerty billentyű kényelmesebb számomra. Más különben maradna, de az appokat se használom ki rendesen. van 4 app-om amit rendszeresen használok, de azok is alapok. Annak mindenképp megéri, aki multifunkció őrült vagy média őrült. Nekem a 8 gigás van 1 év és 2 gigát használok belőle.. nekem ez "sok" :)
2012. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
előző vagyok. Egyedül a HTC, ami megéri ehelyett...
2012. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Android és főleg HTC párti vagyok, de előző, hülyeséget beszélsz.

Mármint nem azért, mert nem érné meg helyette egy csúcskategóriás HTC, de akkor ennyi erővel a drága Sony vagy Samsung-ok is ugyanazt tudják.

2012. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
600mhz-es procija van, és ha ráfrissítesz már ér annyit majdnem mint egy szifon 4... minek turbózni folyamatosan hónaponként egy telefont? és mindenkinek más igényei vannak. Én most váltok iOS-ról androidra... nem pártolok senkit, de még mindig van olyan jó egy 3GS, mint pár mostani. És nem a csúcskategóriás 1Ghz-s procikkal rendelkezőkre gondolok... amikben nagy a proci azt üzletembereknek, vagy sznoboknak gyártják. Én 3GS-el beértem, mert csak neteztem rajta, és arra tökéletesen megfelelt. Mire lehetne használni még egy ilyet? minek bele nagyobb processzor, ha ugyan arra jó, mint a 3GS????...
2012. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!