Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Klasszikus gitárhoz létezik-e...

Klasszikus gitárhoz létezik-e hangológép?

Figyelt kérdés
Nem hangoló villára gondoltam :)
2012. márc. 27. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik :-) Szerintem a gép nem tesz különbséget klasszikus, western és egyéb között, esetleg lehet, hogy van olyan funkció, ahol be lehet állítani, hogy nylon húros, vagy acél, bár tudtommal a frekvencia alapján mér. Nekem ugyan nincs hangolóm, mert a tanárom minden órán behangolja nekem,:-)) ő viszont minden órán más gitárt használ, (mivel hangszerboltos) de mindig ugyanazzal a hangolóval mér.
2012. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi megérdeklődöm a hangszerboltban :)
2012. márc. 27. 16:07
 3/3 anonim válasza:
Hangszerboltban érdeklődj utána. Frekvenciát mér , ezért az átlag hangmagasságú gitároknál egyre megy , vannak olyanok ahol lehet választani a 6húros ( klasszikus/elektromos gitár) és 4húros ( basszusgitár). Gyengébb hangolók csak az alaphangolásra képesek , szerintem érdemesebb egy jobbat venni. Nekem egy KORG CA kromatikus hangolóm van. 2 db ceruzaelemmel megy ( azt hiszem , elem méretekből sose voltam jó) nagyon jó kijelzője , és sorosan kapcsolható esetleg pedálsorba.(ha később nyitnál a könnyűzene felé). Kb 5000Ft-ból kijön.
2012. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!