Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy beállítani a...

Hogyan lehet úgy beállítani a gépet, hogy indításnál megkérdezzem, hogy c particiót vagy c particiót akarom betölteni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 19:27
 1/7 anonim válasza:
ha 2 oprendszer van feltéve, akkor megkérdezi melyik induljon
2012. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok gép zseni,de régebben mindig megkérdezte,hogy melyiket akarom indítani a c vagy a d és eltudtam dönteni kb 30 másodperc alatt...amióta újratettem a c lemezt,azóta csak az indul el választás nélkül...ha tudsz segíteni akkor ne használj idegen szavakat,mert nem értek annyira a géphez : )csak hogyan tudom visszaállítani a gépet,hogy megint tudjak választani az indításnál!!
2012. márc. 28. 19:44
 3/7 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam meg a kérdést,a gép kérdezi nem én!!! : D
2012. márc. 28. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha a másik partíción nincs oprendszer, mit töltsön be szerencsétlen?
2012. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eddig tudtam használni mindkét lehetőséget akkor gondolom volt a d-nek is....de most a kérdésem az,hogy hogyan tudnám visszaállítani,hogy megint tudjak c vagy d lemezt választani....oprendszer meg ilyenek...azt sem tudom mi fészkes fene az!!!
2012. márc. 28. 20:01
 6/7 cipi8 ***** válasza:

Figyelj!!! A C és a D partícióra is van feltelepítve neked op.rendszer? Mert ha nincs akkor nem fogja meg kérdezni ugyanis akkor mindig automatikusan arról a partíciórol indul amelyiken van működőképes op. rendszer.


XP:

Vezérlőpult-Felügyeleti eszközök-Számítógép kezelés-Számítógép kezelés (Helyi) jobb klikk és Tulajdonságok ezen belül pedig a Speciális fül és az Indítás és Helyreállítás és ott fent beállítod magadnak!

2012. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szupi vagy már sikerült,köszönöm neked!!!

Megy a zöld!!!!!

2012. márc. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!