Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » WindowBlinds-nél miért nem jó?

Kubicsek Norbert kérdése:

WindowBlinds-nél miért nem jó?

Figyelt kérdés
WindoBlindsnél miért van az, hogy ottvan a screenshot és azon mutatja, hogy az ablak is meg minden aero felületű. de ha rákattintok hogy "apply Changes" akkor az ablak nem lesz aeros csak a tálca meg a startmenü, hogyan kell ezt megcsinálni??

2012. márc. 30. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az oprendszered nem bírja az aero glass felületet.
2012. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na neee! egy témánál müködik az aero felület. de többinél nem. olvasgattam fórumokat és ott az irták hogy csak a teljesen van aero felület. és ugy birom megcsinálni ha leszedek hozzá egy cracket és akkor tán egész lessz vagymi.

de a cracket se tudom sehonnan letölteni ><

2012. márc. 30. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Cracket ne használj,mert csak vírusos lesz tőle a géped(bár a crack az egymagában is egy vírus).Inkább próbáld meg patch-elni a rendszerfájlokat és akkor lehet hogy működni fog de azzal sem érdemes foglalkozni, de ha neked ez kell:

VistaGlazz

[link]

2012. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi! szerintem ez jó lenne csak épp azt irja hogy nincs meg a rendszerkövetelmény-.-

Esetleg valami olyat hogy csak átlátszó? semmi aero felület, meg ablakárnyék?

2012. márc. 31. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
megvan már a baj! valami windows installer 3.1 kel kell hozá. azt letöltöttem. és most elindul de egyböl be is zárja a programot... De am a rendszerkövetelményeknél windows xp sp3 van nekem meg sp 2 van :(
2012. márc. 31. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!