Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » EL-531XGR megfelel minden...

EL-531XGR megfelel minden iskolai és egyetemi igénynek? BME-n szeretnék majd tanulni, de még nem tudom milyen számológépbe fektessek be. Kettő között vacilálok: Sharp EL-531XGR és Casio CASIO FX-570ES PLUS. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy éve érettségiztem, most BME mérnökinfóra készülök. Casio fx-570ES plus gépet kívánok épp venni, mert középiskolában bevált és megszoktam a casio fx-87es gépet. Azért ez sokkal komolyabb, valamint az hivatalosan nem is az enyém, így inkább befektetek. Szerintem a casio megbízható és jól kezelhető gépeket gyárt. :-)
2012. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utánanéztem ennek a sharp gépnek, szerintem egyértelműen a casio-t válaszd! Sokkal komolyabb gép.
2012. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!